Výtahy

Rychlá navigace

Osobní výtahy


Společnost BV Brumovice výtahy s.r.o. dodává osobní a lůžkové výtahy. Jsou určeny pro dopravu osob a předmětů denní potřeby, které se v obytných budovách a zdravotnických zařízeních běžně používají. Je možno dodat výtahy jak trakční tak hydraulické. 


Strojovnu lze umístit tradičním způsobem nad výtahovou šachtu nebo vedle ní, případně je možno výtahový stroj umístit přímo v šachtě.

Trakční výtahy

Trakční výtahy jsou dodávány jak s převodovými tak s bezpřevodovými stroji. Vždy je použito moderní řízení zajišťující vysoký komfort jízdy plynulými rozjezdy a přesným zastavováním ve stanicích. 

Hydraulické výtahy

Hydraulické výtahy stavíme podle požadované výšky dopravního zdvihu jak s přímým pístem tak s lanováním. K výhodám hydraulického výtahu patří možnost využít celou plochu šachty pro rozměrnější kabinu. Jinou výhodou hydraulického výtahu je možnost umístění hydraulického agregátu ve větší vzdálenosti od výtahové šachty, což odstraní hluk pohonu z prostory šachty a kabiny.

Další možnosti na přání

Přáním zákazníka se řídí i další možnosti jako je volba ručních nebo automatických dveří, zřízení nové nástupní stanice, vstup pouze z jedné strany nebo průchozí kabina. Představě zákazníka je možno přizpůsobit použité materiály a barvy ovlivňující vzhled výtahu. Rovněž výbava kabiny je možná v mnoha kombinacích jednotlivých prvků. Samozřejmostí je možnost výbavy dle předpisů pro dopravu invalidů.
Naše firma je dlouholetým výrobcem výtahových dveří a dokáže nabídnout i řešení dle chráněného průmyslového vzoru, umožňujícího automatický provoz jednokřídlových otočných šachetních dveří, které se dosud používaly výhradně jako dveře ruční. Máme k dispozici i exkluzivní variantu se skleněným křídlem. Záleží pouze na vašem vkusu, zda bude použito sklo čiré nebo s grafickým motivem, který bude korespondovat s interiérem budovy. 

Rekonstrukce osobních výtahů

Rekonstrukcí osobních výtahů dosáhnete odstranění provozních rizik dle požadavku evropských norem, zlepšení jízdního komfortu, snížení hlučnosti v kabině i v celém objektu. Vzhled bude odpovídat vašim představám, a pokud to umožňuje dispozice budovy, můžeme maximalizovat užitečnou plochu kabiny

Nákladní výtahy


V nabídce firmy BV Brumovice výtahy s.r.o. jsou rovněž výtahy pro dopravu nákladů. Nabídková škála zahrnuje výtahy pro těžké provozy s nosnostmi více jak 15000 kg až po malé nákladní výtahy typické pro dopravu potravin nebo drobných předmětů o nosnosti 50 kg. 

Každý z těchto výtahů je vždy řešen individuálně a je přizpůsoben pro práci v konkrétních podmínkách. Cílem je uspokojit potřeby zákazníků i v provozech s extrémním prostředím, jako je zvýšená teplota, vlhkost nebo prašnost. Vždy je vybráno takové řešení, které nabízí maximální spolehlivost a vhodnost pro daný provoz. Přestože u těchto zařízení preferujeme především spolehlivost a užitkovost i zde vytváříme vzhled podle přání zákazníka.

Nákladní výtahy se dodávají převážně v trakční (lanové) variantě. Pro menší zařízení je možné vytvořit  i variantu hydraulickou.

Servis výtahů

Naše firma je oprávněnou a kvalifikovanou organizací zajišťující kompletní servis výtahů a zdvihacích zařízení, které zajistí bezpečný a bezporuchový provoz.

Proč je servis důležitý

Pravidelným prováděním předepsaných revizních prohlídek a zkoušek, mazáním a odborně prováděnou údržbou snižujeme poruchovost výtahů a množství rizik, která vyplývají z provozu zařízení. Servis se řídí platnými předpisy a normami.

Poruchy a požadavky na opravy výtahů a zdvihacích zařízení může objednatel hlásit nepřetržitě 24h denně.

SERVIS LINKA NON STOP

Mobil: +420 603 525 607
Záznamník/telefon: +420 548 213 996

Autovýtahy


Převážně pro parkovací domy se využívají AUTOVÝTAHY. Ty jsou určeny jak pro osobní automobily, tak pro dodávky nebo menší nákladní vozy.

Autovýtah může přepravovat automobil včetně řidiče, který do autovýtahu vjede s vozem, zvolí příslušnou stanici a následně zaparkuje.

Druhou variantou je „ založení“ auta bez přítomnosti řidiče. Autovýtah si automobil vloží sám bez řidiče a následně zaparkuje na místo.

Pro autovýtahy je možné dodat dvoumotorový pohon, kdy v případě výpadku jednoho motoru je možný provoz na druhý motor.

Získejte více informací o službách BV BRUMOVICE VÝTAHY S.R.O.
Napište nám přes kontaktní formulář