O společnosti

Dovolete nám se představit. Firma BV BRUMOVICE VÝTAHY S.R.O. se na trhu s železným materiálem pohybuje již 21 let. V roce 2012 jsme se díky rozrůstajícím se nárokům na kvalitu a rychlost zpracování rozhodli pro modernizaci našeho strojního vybavení o další stroje splňující veškeré požadavky dnešní dynamické doby. Proto ke zpracovávání výkresové dokumentace, svařování a finální úpravě výrobků komaxitem v naší práškové lakovně přibylo laser centrum a CNC ohýbací stroj.

V minulosti jsme pro naše výrobky využívali CNC stroje externích dodavatelů. V průběhu doby se tento systém stal konkurence neschopným a to zejména díky termínům a dodacím podmínkám subdodavatelů. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli řešit tento problém nákupem vlastních strojů a zaručili jsme tak konkurenceschopnost na dnešním, tak uspěchaném, trhu. Pro výrobu komponent výtahů jsme volili firmu dle efektivnosti a ekonomičnosti provozu výroby. Touto spolupracující firmou se stala SALVAGNINI GROUP, špička mezi fiber (vláknovými) lasery v celosvětovém měřítku.

První stroj SALVAGNINI Fiber Laser L3 jsme zakoupili v únoru roku 2012 a počítali jsme s pokrytím požadavků na výrobu vlastních komponent. Po dvou měsících provozu jsme schopni nejenom zajistit kompletní pokrytí našich potřeb, ale i nabídnout využití našich kapacit dalším firmám. Z tohoto důvodu jsme oslovili firmy z okolí, které naši nabídku uvítaly. Úspora nákladů ve výši 30% oproti klasickému CO2 laseru a navýšení rychlosti zpracování zakázky o 15% byla nejpádnějším ukazatelem našich externích partnerů k postoupení jejich zakázek k naší firmě.

Cílem našeho rozvoje je nabídnout  minimalizaci nákladů firmám při zachování dnešní kvality a maximální snaha o zvýšení stávající rychlosti i kvalitu zpracování. Primárně se snažíme o individuální řešení každé zakázky, které umožní snížení ceny pro koncového zákazníka a tím zefektivnění Vaší výroby.  Při stanovení ceny zakázky od nás nečekejte žádné skryté položky jako "vícepráce" nebo "podlimitní objem". Naše ceny jsou férové dle sloganu "Nech vydělat mne, já nechám Tebe". Díky mnohaletým zkušenostem na českém i mezinárodním trhu Vám  nabízíme nejen dopravu Vaší zakázky našimi dopravními prostředky, ale i specifickou nabídku cen za materiál na vypalování. Naše dlouholetá spolupráce s předními dodavateli plechů a hutního materiálu Vám dokáže zajistit extrémně zajímavé ceny spotřebního materiálu pro Vaši výrobu.

Aktuality

Zobrazit archiv aktualit

Výroba elektrických lodí

Provádíme výrobu a úpravy lodí na elektrický/solární pohon.

Používáme nejmodernější technoligie, které zajistí maximální výdrž a výkon. 

Programy
Více o projektu "Systém vzdělávání zaměstnanců" a "Číslo projektu 2.2 RV03/565"