Historie firmy

Společnost VÝTAHY, s.r.o., Brumovice byla založena v dubnu 1992 privatizací provozovny státního podniku OPP Žďár nad Sázavou se sídlem v Bystřici nad Pernštejnem, působícího v Brumovicích od r. 1968 a navázala tak na dlouholeté zkušenosti výroby výtahových dílů a svisle výsuvných vrat.

Nově vzniklá společnost převzala výrobní program zaniklého státního podniku a tento nadále rozšiřovala. V březnu roku 2000 proběhla změna obchodního jména na BV BRUMOVICE VÝTAHY s.r.o. Firma je ryze česká, bez účasti zahraničního kapitálu a má v současné době téměř 90 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců.

V současnosti nabízí společnost zákazníkům možnost komplexní dodávky výtahů od projekce, výroby, montáže až po servis. Na území České republiky je jedním z mála výrobců ručních šachetních výtahových dveří a to i v atypickém provedení. Další částí výrobního programu je výroba výtahů od nosnosti 50 kg do 15 000 kg, výtahových konstrukcí, svisle výsuvných vrat, elektroinstalace a rozvaděčů.

V roce 2005 byla zprovozněna nová výrobní hala s administrativními prostorami o celkové ploše 1300 m2, čímž vzrostla celková výrobní plocha na téměř 3000 m2. Tímto udělala společnost další krok pro zkvalitnění výrobků, služeb, pracovního prostředí zaměstnanců, zvýšení produktivity a v neposlední řadě pro další možnosti rozšiřování výroby. V roce 2012 došlo k rozšíření výroby výtahů – BV BRUMOVICE VÝTAHY s.r.o o nové špičkové stroje.

Aktuality

Zobrazit archiv aktualit

Výroba elektrických lodí

Provádíme výrobu a úpravy lodí na elektrický/solární pohon.

Používáme nejmodernější technoligie, které zajistí maximální výdrž a výkon. 

Programy
Více o projektu "Systém vzdělávání zaměstnanců" a "Číslo projektu 2.2 RV03/565"